Dieta OleoKeto 2:1

Do klasycznych metod leczenia nowotworów zalicza się zabiegi chirurgiczne, chemioterapię konwencjonalną i wysokodawkowaną oraz radioterapię. Żadna z nich nie wykazuje pełnej skuteczności, jak też nie jest pozbawiona negatywnego wpływu na organizm pacjenta. W związku z tym medycyna i farmakologia nie ustają w poszukiwaniach terapii celowanych, które stanowiłyby ratunek dla pacjentów onkologicznych. Także własnymi siłami możemy rozpocząć lub wesprzeć leczenie raka.

Więcej

Dieta OleoKeto jest dietą wysokotłuszczową z maksymalnie zredukowaną ilością węglowodanów, która indukuje stan ketozy w organizmie, gdyż wymusza przestawienie procesów pozyskiwania energii z metabolizmu węglowodanów na metabolizm tłuszczów. W diecie OleoKeto 2:1 stosunek tłuszczy do białek i węglowodanów wynosi 2:1.

Więcej


Ważne informacje

A

Glukoza jest źródłem energii dla komórek nowotworowych

B

Przy deficycie glukozy zdrowe komórki zmieniają swój metabolizm i pozyskują energię z ciał ketonowych powstających z rozkładu tłuszczów.

C

Odebranie komórkom nowotworowym glukozy (jedynego źródła energii) skutkuje zahamowaniem tempa ich wzrostu i obumieraniem.

Najpopularniejsze przepisy

X

Ta strona używa Cookies które będą zamieszczane w Twoim komputerze. Więcej w Polityce Prywatności.